مشاوره ازدواج تلفنی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور آنتالیا
ویزای تایوان
قیمت تور کانادا
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
وضعيت سخت معاش كارمندان در ايران كارجويان
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :Ali
تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۰:۰۳

س كارمند بخش محرمانه است ; از آن پرسنل متاهلي كه با وجود مسئوليت هاي معاش بيش تر كاريش ناخواسته است . بانويي كه نيز بايستي منزل دار تمام عيار باشد و نيز يك كارمند خدوم تا مبادا عذرش را بخواهند , چه بسا اتفاق افتاده كه از درد دندان به خويش پيچيده اما به دليل ارسال اظهارنامه مالياتي و حضور حسابرسان جهت بررسي حساب‌هاي كمپاني به وي مرخصي نداده اند . مريم كريمي هفت سالي است كه به شغل حسابداري درگير است . 

وي در رابطه مشكلات شغل كارمندي مي گويد : از لحاظ كساني كه كارمند نيستند احتمالا شغل كارمندي به حيث عالي بيايد البته به مرور زمان انسان را فرسوده مي كند , علي الخصوص براي خانمي كه متاهل است . وي ابلاغ مي كند : كارمندهاي بخش مدني زيرا ساعت كاري كمتري دارا هستند به تبع به امورات فردي خودشان راحت‌تر مي‌رسند . چنانچه خانم باشند كه به كارها منزل و فرزند و در شرايطي‌كه آقا باشند , چه بسا مي توانند به تفكر فعاليت دوم نيز باشند البته كارمندهاي بخش سري به دليل ساعت ها طولاني , حجم عمل فراتر و همينطور به جهت كمبود جايگزين در دفتر در صورت عدم حضور , با سختي‌هاي فعاليت بيشتري مواجهند . 

اين بانوي كارمند در رابطه مرخصي وضع حمل ادامه ميدهد : به عنوان مثال يك خانم كه كارمند دولت باشد بعداز وضع حمل و مرخصي به راحتي مي تواند به محل كارش برگردد , البته يك خانم در بخش سري بايستي پس از وضع حمل قيد كارش را بزند , زيرا صاحبكار به دليل اين‌كه فردي را براي جايگزيني وي نداشته ناچار شده نيرويي را استخدام نمايد . مريم اظهار مي كند : در كل ممكن است صرفا حسن شغل كارمندي نسبت به شغل آزاد , اخذ حقوق و دستمزد در انتهاي هر ماه باشد كه آن نيز در شركت هاي محرمانه با اعتنا به حال حاضر سرزمين گهگاه قابليت پذير نيست . 

از بيمه و مرخصي خبري نيست 
در شروع ۳۰ سالگي است . هفت سالي است كه در شركت‌هاي گوناگون رايانه اي شاغل است ,

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]